Новини

У Біляївці депутати перейменували вулицю «Московську» на «Харківську»

Сьогодні у Біляївській ОТГ Одеського району, на позачерговій сесії ради, депутати підтримали ініціативу голови фракції «Батьківщина» Сергія Білюка та перейменували вулицю «Московську» на «Харківську».

Крім того, депутат зазначив, що пропонував колегам як варіант нової назви вулиці – «Варшавська», як знак поваги та подяки сусідній Польщі за допомогу та підтримку нашим вимушеним переселенцям. Проте депутати не підтримали цю пропозицію та проголосували за назву «Харківська», яку також пропонував Сергій Білюк.

«Нарешті «вулиця Московська» у Біляївці вже відсутня, хоча історія ще довго нагадуватиме нам про таку ганебну політику. Вісім років знадобилося владі для роздумів і лише 10 днів для виправлення старих помилок старої влади під сильним натиском патріотів. Я радий, що саме нашій команді разом із громадськістю вдалося проштовхнути це питання та припинити свавілля. Слава Україні!», — додав Сергій Білюк.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top