Новини

Успішний контрнаступ ЗСУ був несподіванкою для росіян – Пентагон

Пентагон про успішний контрнаступ ЗСУ

Спікер Пентагону генерал Пет Райдер заявив, що успіх України у контрнаступі не здивував її союзників та партнерів, проте здивував росіян.

У Пентагоні заявили, що ЗСУ можуть швидко адаптуватися й ефективно використовувати сили

«Я думаю, якщо хтось і був здивований, виходячи лише з повідомлень, які ми бачили, це були російські військові. ЗСУ не вперше демонструють вправність на полі бою. З початку вторгнення росії в Україну ми бачили, як українці демонструють надзвичайну здатність до адаптації й здатність використовувати свої бойові можливості з великим ефектом», — зазначив речник Пентагону, бригадний генерал Пет Райдер.

Під час прес-брифінгу в Пентагоні він зазначив, що українські військові використовували можливості, що відкрилися на полі бою. Велике значення також зіграли постачання зброї.

Райдер повідомив, що під час зустрічі у форматі Рамштайн союзники домовилися, що постачання буде збережено та збільшено.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top