Новини

Українському народу вручили премію Сахарова

У Європарламенті вручили премію «За свободу думки» імені Сахарова, лауреатом якої у 2022 році став український народ.

«Треба діяти вже зараз, щоб притягти до відповідальності всіх, хто розвʼязав війну, і щоб не допустити будь-якого повторення агресії. Це буде найефективніший захист свободи, прав людини, верховенства права та інших наших із вами спільних цінностей. Сказав про це під час вручення хороброму народу України премії Європейського Парламенту імені Сахарова за свободу думки.

Вдячний усім лідерам і державам, усім політикам і міжнародним організаціям, які працюють разом з нами та докладають усіх можливих зусиль для створення трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України.

Трибунал має запрацювати. Коли будь-який потенційний агресор знатиме, що покарання за злочинну війну – неминуче, це буде найефективніший інструмент превенції війни».

Оголошено про це було у жовтні, церемонія відбулася сьогодні. Лауреатами премії Європейського парламенту «За свободу думки» цього року стали Україна, її народ та президент Володимир Зеленський. Президент Європарламенту Роберта Мацола заявила, що українці сьогодні виборюють цінності, в які щиро вірять.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top