Новини

У Німеччині закликали позбавити українських чоловіків тимчасового захисту

всу

Глава Союзу молоді при ХДС/ХСС (блок правоцентристських політичних партій) Йоганнес Вінкель закликав позбавити українських чоловіків призовного віку статусу захисту, а отже, і державної підтримки в Німеччині, пише Zeit.

В інтерв’ю німецькому виданню він заявив, що підтримувати українських жінок та їхніх дітей за допомогою соціальних виплат – це нормально. Однак українські чоловіки призовного віку «взагалі не повинні мати права на захист у Німеччині, а мають захищати свою країну». Надавати Україні зброю і водночас позбавляти її власних захисників – це «відвертий цинізм», підкреслив Вінкель.

Його заява прозвучала слідом за закликом лідера регіональної групи Християнський соціальний союз (політична партія в Німеччині) Олександра Добриндта, щоб українці, які не мають роботи, повернулися «в безпечні райони Західної України».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top