Київ

У Києві попередили про забруднення повітря через спеку

Може вплинути на самопочуття

Киян попередили про небезпечно забруднене повітря: чому надвір краще не виходити. Протягом доби, 2 липня, у Києві концентрація діоксиду азоту сягне гранично допустимих значень. Це, своєю чергою, може негативно впливати на самопочуття людей. Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація (КМДА) у Telegram-каналі.

В КМДА також додають, що температура повітря у столиці сягне +32. Зокрема відповідна погода сприяє накопиченню й інших забруднюючих речовин в приземному шарі повітря.

У зв’язку з цим, фахівці рекомендують жителям Києва дотримуватися певних правил безпеки:

  • обмежити час перебування на відкритому сонці, особливо в найспекотніші години дня;
  • збільшити споживання води для запобігання зневодненню організму;
  • регулярно проводити вологе прибирання в приміщеннях для зменшення концентрації шкідливих речовин у повітрі.

Довідка: Діоксид (двоокис) азоту – надзвичайно отруйний газ червоно-бурого кольору, який виділяється під час високотемпературного згоряння. Він впливає на дихальні шляхи та легені, а також викликає зміни у складі крові. Діоксид азоту присутній у вихлопних газах машин та димі від спалювання мазуту, гасу, пропану, природного газу та деревини. Він є головною причиною смогу.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top