Закон та правосуддя

Тисячі паспортів в Україні стали недійсними: що робити

Причина — новації міграційної служби

Через зміни в літерації, запроваджені Міграційною службою України, недійсними стали тисячі закордонних паспортів. Про це повідомляють «Коментарі» з посиланням на пост адвокатки Лесі Стецків.

«Негайно скасуйте це свавілля!!! Через якісь зміни в літерації недійсними стали тисячі закордонних паспортів. І мій теж, — написала Леся Стецків. — Бо в ID я Lesia, а в закордонному паспорті Lesya. Чи ви з розуму зійшли? Не я вписувала своє ім’я в ці документи. Держава придумує нові літерації і тисячі людям треба вишиковуватись в черги? В паспорті моя біометрія, моє фото. Це я! Одна і та сама людина! В честь чого мені змінювати закордонний паспорт? Мені немає чим займатись, куди гроші витрачати, час? А візи багаторічні за купу грошей? Вийде строк дії — зміню на новий з новою літерацією. В чому проблема?»

Адвокатка припускає, що справжня причина недоречних новацій, бажання заробити: «Я думаю все як завжди про гроші. Треба зібрати з людей за нові паспорти, — припускає Леся Стецків. — І це я в Києві. А якщо люди за кордоном? В окупації? Маразм. Сподіваюсь, що той хто це придумав понесе покарання». Перевірити, чи дійсний ваш паспорт можна за посиланням.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top