Новини

США просять Україну продемонструвати свою готовність до переговорів з Росією

У Вашингтоні стурбовані, що в деяких країнах підтримка України може послабшати

У Вашингтоні стурбовані, що в деяких країнах підтримка України може ослабнути через категоричність Києва щодо переговорів.

Адміністрація президента США Джо Байдена приватно закликала українського президента Володимира Зеленського продемонструвати відкритість до переговорів з Росією. Про це із посиланням на свої джерела пише The Washington Post.

За даними видання, США просять офіційний Київ відмовитись від публічного рішення не брати участь у мирних переговорах, доки президентом РФ є Володимир Путін.

Прохання спрямоване на те, щоб забезпечити збереження української підтримки з боку інших країн, які стикаються з «побоюваннями виборців з приводу затягування війни в Україні на роки».

Відмова України від переговорів з Росією викликала занепокоєння у деяких частинах Європи, Африки та Латинської Америки, де руйнівні наслідки війни були серйозними.

Дискусії демонструють, наскільки складною стала позиція адміністрації Байдена щодо України, оскільки офіційні особи США публічно обіцяють підтримувати Київ величезними сумами допомоги «стільки, скільки буде потрібно», водночас сподіваючись на вирішення конфлікту, який протягом останніх восьми місяців завдало тяжкого удару по світовій економіці та викликало побоювання ядерної війни.

Під час поїздки до Києва в п’ятницю радник Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Сполучені Штати підтримують справедливий і міцний мир для України, і сказав, що підтримка США триватиме незалежно від внутрішньої політики.

«Ми повністю маємо намір забезпечити наявність необхідних ресурсів і отримати голоси з обох сторін проходу, щоб це сталося», — сказав він під час брифінгу.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що не може бути й мови про переговори України та Росії, оскільки РФ є «країною-терористом».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top