Донбас

Системи опалення у Слов’янську ставлять на консервацію, — мер Вадим Лях

Керуючі компанії Слов’янська на Донеччині ведуть роботи з консервування систем опалення в багатоповерхівках міста.

«Суть одна – опалювального сезону не буде. І це також потребує ретельної підготовки. Щоб у повоєнному майбутньому мешканці змогли спокійно проводити зими у своїх теплих квартирах. А поки що – так», — наголосив мер Лях.

Про це повідомив мер міста Вадим Лях Facebook.

«Співробітники керуючих компаній продовжують підготовку до опалювального сезону. У багатоповерхівках зливається вода, консервуються системи опалення. Деякі з них уже впоралися на 100%, деякі у процесі», — пояснив він.

Уряд України ухвалив рішення про обов’язкову евакуацію мешканців неокупованих районів Донецької області у зв’язку з постійними обстрілами та неможливістю забезпечити опалювальний сезон у регіоні.

Відмовитись від евакуації можна. Для цього жителям Донбасу потрібно буде підтвердити підписом, що вони розуміють та усвідомлюють усі наслідки та несуть персональну відповідальність за власне життя.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top