Новини

Що може принести саміт миру в Швейцарії: очікування Зеленського

Зеленский

На саміті миру у Швейцарії розглянуть три ключові пункти формули миру

На саміті миру у Швейцарії, який проходить 15 та 16 червня, розглянуть три ключові пункти формули миру, які підтримують всі учасники саміту. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час саміту миру у Швейцарії.

За словами Зеленського, перший саміт миру буде сфокусований на першочергових пунктах української формули миру — ядерна, гуманітарна та продовольча безпеки.

«Ми сфокусуємось на цих першочергових пунктах формули миру. Працюючи над ними, ми можемо досягти угоди та створити план дій для кожного пункту формули миру,» — сказав президент.

За його словами, сьогоднішній інавгураційний саміт миру включає три панелі, на яких кожна країна може показати своє лідерство.

«Що може принести цей саміт? По-перше, довести, що повернення безпеки можливе. По-друге, надати реальний план, щоб кожен крок до миру працював — від ядерної та продовольчої безпеки до повернення полонених та депортованих людей, до повного завершення війни без загрози її початку. Я вірю, що це можливо,» — розповів Зеленський.

Президент вважає, що наразі «немає жодної потреби вигадувати велосипед, коли статут ООН вже визначає підвалини миру та нормального співіснування народів».

«Нам треба просто повернутися до них. З цією метою нам треба визначити, як держави будуть співіснувати. Це зрозумілі та можливі цілі», — підкреслив він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top