Новини

Розстріл українських полонених: Офіс генпрокурора розслідує злочин окупантів поблизу Роботиного

За даними слідства, злочин вчинено у червні 2024 року

Офіс генерального прокурора розпочав розслідування за оприлюдненим фактом чергового розстрілу російськими окупантами українських військовополонених поблизу села Роботине Запорізької області у червні 2024 року. Про це повідомила пресслужба ОГП.

Зазначається, що 10 липня в Інтернеті було поширено відеозапис розстрілу військовослужбовцями російської армії двох українських захисників, взятих у полон. За даними слідства, злочин вчинено у червні 2024 року поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.

«Країна-терорист Росія продовжує демонструвати повну зневагу до закону та базової людської моралі. Ще один доказ цього – відео вбивства російськими військовими двох полонених українських бійців. На записі чітко видно, що захисники України склали зброю та не чинили жодного опору. Окупанти ж цинічно розстрілюють беззбройних людей», – заявив генпрокурор України Андрій Костін.

За цим фактом прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо порушення законів та звичаїв війни та умисного вбивства.

«Ми знаємо, що це не випадковість. Це навмисна політика злочинного режиму Кремля зі знищення всього українського», – наголосив генпрокурор.

В ОГП зазначили, що вбивство військовополонених є грубим порушенням Женевських конвенцій та кваліфікується як тяжкий міжнародний злочин.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top