Новини

Росія вже почала наступ – експерт

Російська армія вже почала наступ, хоч і не такий масштабний, як заявляли в РФ, розповів ізраїльський військовий аналітик Ігаль Левін в ефірі «Еспресо». За його словами, йдеться про Запорізький напрямок, що підтверджується по даним Генштабу.

«Саме у Генштабі повідомляють про те, що окрім Бахмутського напрямку, бойові дії також активізувались в Запорізькій області. Тобто, за офіційною інформацією, росіяни вже розпочали наступ. Він поки безрезультативний, і матимемо надію, що таким і залишиться», — пояснив Левін.

Однак, на думку експерта, ресурсів на поновлення широкомасштабного наступу на Україну у Росії немає.

«Всього цього не буде. З 300 тисяч росіян, яких вони мобілізовували, вони змогли зібрати лише 250 тис. Цієї цифри вистачить лише, щоб поповнити втрати на тимчасово окупованих територіях. Їм потрібно хоч якось втримати ці території і все. Про великий наступ не може йти й мови», — додав Левін.

Проте, на думку аналітиків Інституту вивчення війни, російські війська на Запорізькому напрямку готуються до довгострокової оборони. Вказується, що «переможні» повідомлення з боку Росії та офіційні дані Генштабу з приводу відбитих атак на Запоріжжі розходяться.

Канадська розвідка теж підтверджує, що війська РФ на Запорізькому напрямку більше зосереджені на будівництві фортифікаційних споруд, що ніяк не узгоджується з заявами про наміри іти у весняний наступ на цьому напрямку.

Зараз Росія більше зосереджена на загарбанні Донецької області, йдеться у зведенні розвідки. «Слабо оснащені і недостатньо навчені сили Росії, найімовірніше, не зможуть провести успішний наступ на Запорізькому напрямку найближчими місяцями», — вважають розвідники.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top