Новини

Путін знайшов виправдання застосуванню ядерної зброї — ISW

путин

Володимир Путін продовжує використовувати ядерні погрози в межах своєї інформаційної кампанії, що нібито має «перешкодити» подальшій підтримці України з боку Заходу. Про це мовиться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

«Під час виступу перед російськими офіцерами 21 червня Путін заявив, що Росія планує й надалі розвивати свою ядерну тріаду як «гарантію стратегічного стримування» і підтримувати баланс сил у світі», — зазначили аналітики.

Путін під час пресконференції у В’єтнамі 20 червня заявив, що Росія розглядає можливість «зниження порогу» застосування ядерної зброї в російській ядерній доктрині та що можлива майбутня стратегічна поразка російських військ на полі бою в Україні призведе до «кінця війни».

«Путін, можливо, помилково прирівняв поразку Росії в Україні до екзистенціальної загрози російській державі, щоб послатися на «винятковий випадок», у якому наявна російська ядерна доктрина допускає використання ядерної зброї», — припускають в ISW.

Аналітики підкреслюють, що ядерні загрози є ключовим аспектом здатності Росії маніпулювати іноземними особами, які приймають рішення. Малоймовірно, що вона призведе до фактичної ядерної ескалації

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top