Новини

Путін прагне завершення війни, щоб знищити Україну — ISW

путин

Заяви та вимоги Володимира Путіна про закінчення війни свідчать про те, що він не хоче погоджуватися ні на що інше, крім знищення української державності. Про це мовиться у звіті Міжнародного Інституту вивчення війни (ISW).

Путін використав зустріч з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном 5 липня, щоб виступити проти припинення вогню шляхом переговорів та висловив свою прихильність до «остаточного» припинення війни, що дозволить досягти його мети – знищення української державності.

Господар Кремля вимагає як здачі значної частини території та населення України під російську окупацію, так і капітуляції українських військових перед початком будь-яких переговорів.

Він також закликає до «демілітаризації» України – вимоги, щоб Україна відмовилася від своєї здатності чинити опір російській агресії, щоб глава Кремля міг вільно нав’язувати свою волю Україні.

Аналітики зазначають, що українські контрнаступальні операції зі звільнення оперативно важливих територій залишаються найефективнішим способом підірвати довіру Путіна до бажаного кінцевого результату його агресивної війни проти України.

На думку експертів, упевненість Путіна у здатності Росії сприяти капітуляції або виграти тривалу війну на виснаження ґрунтується на оцінці того, що Україна не зможе провести операційно значущі контрнаступальні операції.

В ISW підкреслюють, що Захід має поспішити надати Україні необхідну підтримку для проведення контрнаступальних операцій, щоб скасувати надії Путіна та уникнути затягування війни.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top