Новини

Продаж Ізмаїльського винзаводу: сумнівна схема та контрафактний алкоголь

Измаил

Ціну заводу вже знизили з 37 до 17 млн грн, і це ще не кінець

У квітні пройшов другий аукціон із продажу Ізмаїльського винзаводу. На першому аукціоні за ціною 37 млн грн ​​не було жодного учасника, у зв’язку з чим ціна була знижена вдвічі – до 17 млн. За результатами другого аукціону завод в Ізмаїлі було продано майже за ту саму суму, що й порт у Білгород-Дністровськом з усім майновим комплексом – за 200 млн. гривень.

Ізмаїльський завод цікавий тим, що кілька років розливає контрафактний алкоголь. І це доведений факт.

На заводі є кілька ліній розливу. Орендарем ІВЗ вже багато років є депутат Одеської обласної ради Валентин Волканов. Волканов так само є менеджером у низці компанії братів Аврамових, які стежать за Одеською областю.

Схему зриву торгів побачили всі. Навіть голова Одеського регіонального ФДМ Олександр Славський написав у себе в соціальній мережі Facebook наступне:

«200 мільйонів за винзавод в Ізмаїлі. Звучить неймовірно, однак чи буде сплачено лот чи це зрив торгів?», — написав Славський.

Окрім ТОВ «Електронні будівельні технології», у трьох претендентів статутний капітал 1 тисяча гривень. Компанії створено трохи більше року тому.

Переможець торгів ТОВ «Фінінвест груп» зрештою так і не сплатив лот. З великою ймовірністю все це робиться для того, щоб знову зірвати торги і зрештою купити об’єкт за низькою ціною.
Джерела у податковій та БЕБ розповідають, що всі підприємства Волканова чекають на перевірки. Особливо цікавить правоохоронців розлив контрафактного алкоголю, зафіксований ще Антимонопольним комітетом.

Повторні торги за винзавод в Ізмаїлі будуть оголошені наприкінці травня цього року.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top