Новини

Прем’єр Франції назвав умову скорочення військової допомоги Україні

Прем’єр-міністр Франції Габріель Атталь не виключив скорочення військової допомоги Україні, у разі перемоги на парламентських виборах ультраправих. Про це повідомляє BFM TV.

«Для ультраправих наступний крок абсолютно зрозумілий: це буде блокування Європейського союзу. Це вже ясно. Жордан Барделла (глава ультраправих, — ред.) пропонує фінансувати свої неспроможні обіцянки, зокрема, за рахунок скорочення нашого внеску в Європу», — заявив він.

За словами прем’єра, це стане початком Frexit.

«Наступний крок після цього, якщо «Національне об’єднання» ухвалить його, це буде кінець значної частини підтримки України», — наголосив він.

Атталь нагадав, що напередодні Барделла заявив, що у разі його обрання прем’єром Україна більше не отримуватиме далекобійні ракети.

«У випадку з Жорданом Барделлою, Україна більше не зможе здійснювати деякі оборонні дії, які вона проводить сьогодні проти Росії. З «Національним об’єднанням» уже наступного дня виникне ризик підпорядкування Росії, що посилить її маніпуляції, втручання і дестабілізацію», — зазначив він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top