Новини

Посли НАТО обрали генсека

нато

Його кандидатуру схвалили постпреди всіх 32 країн-членів Альянсу

Прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте 26 червня офіційно призначили на посаду генерального секретаря НАТО. Його кандидатуру схвалили постпреди всіх 32 країн-членів Альянсу. Про це повідомили на офіційному сайті НАТО.

«В середу, 26 червня 2024 року, Північноатлантична рада вирішила призначити прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте наступним генеральним секретарем НАТО, який змінить Єнса Столтенберга. Рютте стане до виконання своїх обов’язків генерального секретаря від 1 жовтня 2024 року, коли закінчиться термін повноважень Столтенберга після десяти років перебування на чолі Альянсу», — йдеться у повідомленні.

Як пише Reuters, союзники по НАТО в середу, 26 червня, обрали прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте наступним генсеком НАТО, «оскільки війна в Україні вирує на порозі».

«Призначення Рютте стало формальністю після того, як його єдиний суперник на цю посаду, президент Румунії Клаус Йоганніс, оголосив минулого тижня, що він покинув гонку, оскільки не зміг набрати популярності», — додають у статті.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top