Новини

Понад 2,3 млн громадян оновили свої військово-облікові дані — Веніславський

вениславский

Верховна рада та Міністерство оборони досягли головної мети, яку закладали в закон про мобілізацію

Верховна рада та Міністерство оборони досягли головної мети, яку закладали в закон про мобілізацію. На сьогодні понад 2 млн українців оновили свої військово-облікові персональні дані. Про це заявив член комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський, під час брифінгу.

«З моменту набрання чинності закону темпи мобілізації дозволяють оптимістично дивитися на механізми реалізації цього закону і відповідають тим очікуванням, які ми, Міноборони, головнокомандувач ЗСУ, Генштаб очікували від цього закону», — заявив він.

За його словами, досягнута головна мета, яку закладали в закон про мобілізацію.

«Провести аудит всіх військовозобов’язаних громадян України, з’ясувати де хто перебуває, хто придатний хто ні, хто має право на відстрочку, хто заброньований і хто може бути мобілізований. Міноборони щодня моніторить ситуацію з оновленням військово-облікових даних, динаміка достатньо позитивна», — зазначив Веніславський.

За останніми даними, оновили свої військово-облікові персональні дані 2 370 000 громадян України.

«Переважна більшість через додаток Резерв+, на другому місці ЦНАПи, на третьому ТЦК. Динаміка гарна, це забезпечує проведення тих мобілізаційних заходів, які здійснює ТЦК. Я думаю, що загалом закон виконав ту місію, заради якого ми його ухвалювали», — зазначив Веніславський.

Він заявив, що наразі не погоджується, що збільшуються черги в ТЦК, тому що динаміка свідчить про те, що переважна більшість громадян користується додатком Резерв+.

«Користуючись нагодою хочу звернутися до всіх, не вірити в ті байки, що оновлення інформації через Резерв+ має якусь відмінність в оновлені інформації через ТЦК чи ЦНАП. Особисто зіштовхнувся з ситуацією, коли громадянин розказував мені, що через Резерв+ не потрібно оновлюватися, тому що ця інформація потім ніяким чином не буде змінена і оновити її буде неможливо — це все засоби дезінформації. Я не бачу жодних проблем з оновленням даних через Резерв+. Всі можуть дуже оперативно цією можливістю скористатися», — заявив нардеп.

Він додав, що динаміка, яка спостерігається в оновлені персональних даних достатньо позитивна.

«Минув місяць і 8 днів з моменту набрання чинності цього закону. Я думаю, що при знятті страхів перед додатком Резерв+ динаміка може бути значно кращою. Пропускна здатність цієї системи дозволяє значно більше опрацьовувати одномоментно інформації, тому зараз говорити про необхідність продовження 60-денного строку для оновлення даних немає. Є ще 20 з лишнім днів, щоб всі охочі це зробили», — заявив Веніславський.

Згідно з новим законом про мобілізацію, всі особи мають оновити свої дані протягом 60 днів. Це можливо зробити через мобільний додаток «Резерв+», у ТЦК або в Центральному органу надання адміністративних послуг.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top