Новини

По всій Україні сьогодні запроваджуються примусові відключення електроенергії, — «Укренерго»

25 жовтня оператор «Укренерго» знову застосував обмеження постачання електроенергії, тому у вас можуть вимкнути світло.

Про це стало відомо із повідомлення НЕК «Укренерго» на офіційній сторінці Facebook.

Для стабілізації роботи енергосистеми Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» вимушено застосував графіки обмеження для промислових та інших категорій споживачів у всіх регіонах України.

«Примусові обмеження споживачів електроенергії – повністю контрольований захід, який дозволяє знизити навантаження на електромережі та дає можливість збалансувати роботу енергосистеми», — йдеться у повідомленні.

«Укренерго» закликає споживачів свідомо використовувати електроенергію, а точніше — вимикати потужні електроприлади в піковий годинник з 6 до 11 ранку та з 17 до 23 вечора.

«Просимо споживачів свідомо та ощадливо підходити до споживання електроенергії, не вмикати вмережу одночасно два або більше потужних електроприладів, а також за можливості перенести користування деякими з них на нічний період (пральні машини, бойлери, обігрівачі тощо)», — «Укренерго».

Подивитися графік відключення у вашому регіоні можна на сайтах обленерго.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top