Новини

Омбудсмен щотижня отримує від українців 150 скарг на ТЦК

лубинец

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець зауважив, що отримує на тиждень майже 150 звернень від громадян України щодо нібито порушень їхніх прав з боку територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Про це він сказав на пресконференції 9 липня.

«Але коли ми ці звернення перевіряємо, то в більшості випадків не знаходимо ознак, що були порушені права громадян України», — наголосив Лубінець.

Водночас омбудсмен зазначив, що його команда розглядає і вивчає кожен випадок, щодо якого надійшла скарга: вивчає дії представників ТЦК, надсилає потрібні запити тощо.

«Як омбудсмен я розумію, що насамперед захищаю права громадян України від дій українських державних органів, правоохоронних органів. Але якщо я не знаходжу в їхніх діях порушення законодавства, порушення прав, я так само це публічно коментую. І в такий спосіб захищаю від необґрунтованої критики представників державних органів влади», — додав він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top