Новини

Олега Муратова звільнили з Одеської обласної адміністрації

Oleg Muratov

Сьогодні Одеська ОВА опублікувала повідомлення про розпорядження Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка № 6/К-2023 від 10.01.2023, яким звільнено Олега Муратова з посади заступника голови Одеської обласної державної адміністрації.

Саме розпорядження на сайті ОВА не опубліковано, тому говорити про причини звільнення складно. Окрім того, на сайті адміністрації Олег Муратов все ще значиться заступником голови ОДА.

Oleg Muratov

Зазначимо, що 5 січня СБУ повідомила про затримання Муратова за підозрою по декільком статтям Кримінального кодексу України: ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27 та ч. 3 ст. 369.

Того ж дня, відбулось судове засідання по обранню запобіжного заходу. Суд постановив відправити заступника очільника Одеської ОВА в СІЗО на два місяці — до 4 березня, з можливістю внесення застави на суму 3 мільйони 220 тис. 800 гривень.

Олег Муратов не признає свою провину та наголошує, що готовий співпрацювати зі слідством.

За словами адвоката Вадима Оксюти, «у справі є ряд фальсифікацій з боку СБУ та прокуратури, зокрема, обшуку в автомобілі підозрюваного взагалі не було».

Дев’ятого січня стало відомо, що Олег Муратов вийшов зі слідчого ізолятора під заставу.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top