Новини

Нова методичка Путіна — тепер не «СВО», а «український конфлікт»

путин

Кремль рекомендував російським пропагандистським медіаресурсам замість терміну «спеціальна військова операція» використовувати визначення «український конфлікт». Про це повідомило російське видання Медуза.

«Саму війну укладачі методички називають «українським конфліктом». Співробітникам провладних медіа вони рекомендують підкреслювати, що «Росія не відмовляється від діалогу», але «Україна і Захід розмовляють мовою ультиматумів», — розказують в Медузі. 

Також пропагандистам радять стверджувати, що мирна ініціатива Росії «в найкоротші терміни завершити конфлікт в Україні».

«Запропонований Росією план за готовності Києва і Заходу дасть змогу негайно припинити бойові дії і почати переговори. Київ повністю дискредитував себе і може легко зрадити будь-які домовленості. Україна може скористатися припиненням вогню в мілітаристських цілях, і цього не можна допустити», — зазначено в документі, поширеному Кремлем.

Крім того, в цій же «методичці» зазначено, що Шанхайську організацію співробітництва (ШОС) і БРІКС (міжнародна організація, до якої входять Бразилія, Росія, Індія, Китай і Південна Африка) Кремль рекомендує називати «найвпливовішими організаціями, що затьмарили західні структури», а саму Росію — «найважливішим архітектором багатополярного світоустрою на просторі Євразії».

Крім того, пропагандисти повинні наголошувати на тому, що Володимир Путін «зробив особистий і вирішальний внесок» у формування багатополярного світоустрою.

«Західноцентричні та проамериканські моделі міжнародних відносин остаточно відійшли в минуле. США не впоралися з роллю гегемона, і тепер провідне значення у світі мають держави світової більшості, що інтенсивно розвиваються, до яких належить і Росія», — зазначено в тексті методички.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top