Новини

Норвегія передасть Україні снаряди для гранатометів. Що відомо про пакет на мільйони євро

ес

Норвегія дарує боєприпаси для гранатометів на суму приблизно 480 млн норвезьких крон

Норвегія підготувала новий пакет допомоги для України на десятки мільйонів євро. До нього, зокрема, увійдуть снаряди для гранатометів.
Про це розповів міністр оборони Норвегії Бйорн Аріль Грам, повідомляє NRK.

Як він зазначив, потреба України в боєприпасах є великою та терміновою, «в країні є зброя, але не вистачає боєприпасів».

Тому Норвегія дарує Україні боєприпаси для гранатометів на суму приблизно 480 млн норвезьких крон (близько 42 млн євро, — ред).

«Україна має велику потребу у всіх видах боєприпасів, і вона спеціально запитала те, що ми зараз надсилаємо», — сказав Грам.

Норвегія також нещодавно пожертвувала ручні гранати на суму близько 50 млн норвезьких крон (4,7 млн євро, — ред) і снайперські боєприпаси на суму 3 млн норвезьких крон (260 тис. євро, — ред).

«Є великі потреби, і ми намагаємося вистояти у важкому для України бою», — каже міністр.

Підтримка є частиною широких міжнародних зусиль зі зміцнення обороноздатності України.

«Росія є головною загрозою для норвезької та європейської безпеки. Вони напали на мирну сусідню країну, зрозуміло, що Україна веде боротьбу за незалежність за власне існування, але це також захист для Європи, щоб не перемогла російська агресія на власних територіях», — додав Грам.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top