Новини

Нобелівські лауреати розкритикували економічні плани Трампа

трамп

Шістнадцять економістів-лауреатів Нобелівської премії підписала спільного листа щодо загроз для американської та світової фінансової системи в разі обрання Дональда Трампа наступним президентом США, повідомляє Reuters.

Вчені вважають, що озвучені республіканцем кроки у сфері економіки призведуть до зростання інфляції. Однією з причин є план запровадити жорсткіші митні обмеження щодо продукції з Китаю. У листі також стверджується, що адміністрація Трампа формує «фіскально безвідповідальні бюджети».

Натомість економічна програма чинного президента Джо Байдена отримала схвальні відгуки нобелівських лауреатів: вони переконані, що вона «на порядок ліпша», ніж у політичного конкурента.

Нагадаємо, раніше Трамп розкритикував закон про допомогу Україні на 60 млрд. дол. За словами американського експрезидента, від того, що Україна переможе у війні не буде жодної вигоди США.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top