Новини

НАТО, ЄС та Україна вперше в історії проведуть тристоронню зустріч

Про що говоритимуть

Україна, НАТО та ЄС проведуть тристоронню зустріч, під час якої обговорять посилення партнерства та російську агресію. Це буде перша зустріч у такому форматі, її метою стане зміцнення партнерства та співробітництва у захисті України та Європи.

Про це повідомили у прес-службі Північноатлантичного альянсу.

Зустріч відбудеться 21 лютого у штаб-квартирі НАТО. У ній візьмуть участь глава МЗС України Дмитро Кулеба, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг та голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель. Після цього вони проведуть спільну прес-конференцію, де розкажуть про результати переговорів.

«У вівторок, 21 лютого 2023 року, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зустрінеться з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та Верховним представником Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеомп Боррелем у штаб-квартирі НАТО», — йдеться у прес-онон НАТО.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба зазначив, що це буде перша зустріч між Україною, Європейським Союзом та НАТО у такому тристоронньому форматі.

«Чекаю на зустріч з Йєнсом Столтенбергом і Жозепом Боррелем, щоб посилити наше партнерство та співпрацю заради захисту України та Європи», – зазначив Дмитро Кулеба.

Після зустрічі, згідно з анонсом, Столтенберг, Боррель і Кулеба виступлять із спільною заявою перед пресою.

До зустрічі Кулеба на чолі української делегації бере участь у Мюнхенській безпековій конференції, яка стартувала 17 лютого і триватиме до 19 лютого. Українська делегація планує порушити три ключові теми: постачання далекобійних ракет в Україну та розблокування передачі західних винищувачів, вступ нашої держави до НАТО, а також майбутнє РФ. Офіційних представників Росії до участі у конференції не запрошено.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top