Новини

Наступний саміт має завершити війну з Росією, — МЗС України

мид

Переговори з РФ Україна має починати з «найсильнішої позиції»

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив про те, що колись «треба буде» вести переговори з Росією, але Україна не дозволить їй говорити мовою ультиматумів. Про це повідомляє Укрінформ.

«Звісно, ми прекрасно розуміємо, що настане момент, коли треба буде говорити з Росією. Але наша позиція дуже чітка: ми не дозволимо Росії говорити мовою ультиматумів, як вона говорить зараз», — сказав Кулеба на брифінгу в межах саміту миру.

Він вважає, що остання заява російського диктатора Володимира Путіна про «пропозицію» припинення вогню проти України в обмін на чотири українські області була покликана, щоб «збити» саміт миру у Швейцарії.

«Йому це не вдалося, серйозного ставлення до його пропозицій немає, тому що (зроблено) дві фундаментальні помилки: мова ультиматумів і друга – що це за вимога, щоб суверенна країна залишила власну суверенну територію?», — сказав Кулеба.

Він зауважив, що переговори з РФ Україна має починати з «найсильнішої позиції».

«Скінчити війну можна тільки посадивши обидві сторони за стіл перемовин. Наш президент хоче для України найсильнішої позиції», — сказав глава МЗС.

При цьому він згадав про «голоси з Глобального Півдня щодо складних компромісів, на які треба піти», що прозвучали в перший день саміту.

«Це не та мова, яку ми чуємо від західних партнерів», — зазначив Кулеба.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top