Новини

Наступ РФ у Харківській області може бути першою хвилею атак, — Зеленський

тцк

Наступ Росії «може складатися з кількох хвиль»

Президент України Володимир Зеленський вважає, що наступ Росії в Харківській області може бути лише «першою хвилею». Про це повідомив презедент під час інтерв’ю для AFP.

За його словами, наступ Росії «може складатися з кількох хвиль, була перша хвиля» в Харківській області.

Президент зазначив, що загалом ситуація в Харківській області, де Росія захопила кілька прикордонних сіл, «контрольована», але «не стабілізована».

Зокрема, за його даними, російські війська проникли на 5-10 кілометрів уздовж північно-східного кордону, перш ніж їх зупинили українські війська.

«Ми повинні бути тверезими і розуміти, що вони йдуть глибше на нашу територію. А не навпаки. І це все одно їхня перевага», — сказав він, додавши, що все ж не вважає це великим успіхом для РФ.

Що стосується Харкова, то Зеленський вважає, що російські сили «хочуть атакувати» місто, хоча розуміють, що це буде «дуже важко».

Водночас, виступаючи у Китаї президент РФ Володимир Путін заявив, що не має планів на захоплення Харкова, а лише переслідує мету створити «зону безпеки». Однак Зеленський наголошує, що російські сили «хочуть атакувати» місто, хоча розуміють, що це буде «дуже важко».

«Вони розуміють, що у нас є сили, які будуть боротися довго», — пояснив український лідер.

Він також сказав, що у Росії недостатньо сил для «повномасштабного наступу на столицю, такого, як було на початку вторгнення».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top