Новини

На Західному кладовищі Одеси встановили «Козацький Хрест»

oleg radkovskiy

Козацький хрест – символ козацтва, запорожців, українського лицарства та війська.

Біля могил захисників України на Західному кладовищі Одеси відкрили пам’ятник — «Козацький Хрест», на честь воїнів, які поклали своє життя за незалежність та цілісність України. Відкриття приурочили до Дня захисників та захисниць України та церковного свята Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки та захисниці українського війська, що відзначаються сьогодні.

У заході прийняли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов, перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, військовослужбовці та родини полеглих воїнів.

Начальник відділу Одеської області Міністерства у справах ветеранів Микола Сторожук зазначив, що заради пам’яті про наших Героїв, ми маємо перемогти Росію. «Є такий вислів: «Борітеся – поборете». І ми боримось і поборемо. Переможемо московію. Ми нація нескорених і вже весь світ це знає», – заявив Сторожук.

Окрім традиційного покладання квітів військові капелани прочитали молитву в пам’ять по загиблим.

Козацький хрест – символ козацтва, запорожців, українського лицарства та війська. З давніх-давен існує традиція встановлювати козацькі хрести на похованнях загиблих за Україну.

Пам’ятник «Козацький Хрест» споруджений за ініціативи Відділу членів родин загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top