Новини

На випадок НП: Японія направить до Одеси портативні установки для очищення води

Японія направить до Одеси портативні установки для очищення води Вони будуть використовуватись у разі надзвичайних ситуацій. Загалом Японія передасть 33 одиниці такої техніки.

Посол України в Японії Сергій Корсунський подякував мерії японського міста Йокогами та японських чиновників за портативні установки для очищення води, які можна буде використати у разі надзвичайних ситуацій на півдні України. Про це Сергій Корсунський написав на своїй сторінці у Facebook.

«Найближчим часом до Одеси вирушать 33 портативні установки для очищення води у разі надзвичайних ситуацій. Просимо Одесу поділитись із Миколаєвом. Хочу вірити, що вони не знадобляться, але про всяк випадок нехай буде», – написав він.

Як повідомлялося, 3 червня перші 30 тонн гуманітарної допомоги від Міністерства внутрішніх справ та комунікацій Японії прибули до польського Жешува, звідки їх відправлять до України.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top