Новини

Міноборони підтвердило ураження російського Центру космічного зв’язку в Криму

ВСУ

В період з 22 по 28 червня Сили оборони завдали удару по російському Центру космічного стеження та зв’язку в окупованому Криму. Про це повідомляє Міністерство оборони України в Telegram.

Як зазначили у відомстві, Сили оборони продовжують зменшувати бойовий потенціал та спроможності ворога. Особливим видався в українських бійців цей тиждень.

Бійцям вдалося завдати удару по російському Центру космічного стеження та зв’язку в тимчасово окупованому Криму, який є важливою військовою складовою у системі супутникового зв’язку та навігації для росіян.

Це перше офіційне підтвердження удару по даній позиції. Окрім цього в інших точках фронту в Україні було уражено зенітно-ракетний комплекс «Оса», що призначений для прикриття сил і засобів військ росіян у всіх видах бойових дій. Також знищено штурмовий літак Су-25, два гради «Гради» БМ-21.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top