Новини

Між Києвом та Прагою курсуватиме поїзд

Чеський перевізник RegioJet запускає регулярне залізничне сполучення між Прагою, Львовом та Києвом. Перший рейс призначено на 11 червня.

Для власників українських паспортів квиток із Праги до Львова коштуватиме 229 крон, до Києва 639 крон. Таким чином, RegioJet реагує на високий попит від українських сімей, які хочуть повернутися в Україну, повідомила у прес-релізі керівник іноземних проектів Тереза ​​Птачкова.

Пасажирам RegioJet доведеться пересісти на український поїзд у Перемишлі, бо в Україні курсують потяги з іншою шириною колії. Потяг іде із Праги через Богумін, Катовіце та Краків до Пшемисла і далі через Львів до Києва.

Потяг курсуватиме щодня. Він вирушатиме з Праги після 20:00. Відправлення з Києва буде о 8:30, а прибуття до Праги о 8:55 наступного дня.

«Ми віримо, що ця співпраця з Українськими залізницями забезпечить пасажирам зручні регулярні стикування, а отже, допоможе жителям України краще спілкуватися з рідними та близькими, допоможе їм повернутися додому чи навпаки – добиратися до роботи», – сказав власник RegioJet Радім Янчура.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top