Новини

Мешканцям прифронтовних районів дозволять самостійно заготовляти дрова на зиму, — Шмигаль

шмигаль

Міндовкілля отримало доручення розробити нормативно-правовий акт

Українці, що проживають в прифронтових регіонах зможуть самостійно заготовляти деревину на зиму. Уряд дав відповідне доручення. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Підготовка до зими поблизу лінії фронту. Великий виклик, над яким активно працюємо. У багатьох громадах деревина є основним засобом для обігріву приміщень», — пояснив прем’єр.

Він пояснив, що у зв’язку з цим, Міндовкілля отримало доручення розробити нормативно-правовий акт, який дасть «зелене світло» для самостійної заготівлі деревини жителями населених пунктів.

«Ця процедура має бути чітко регламентована, аби люди змогли заготовити достатньо дров без шкоди для наших лісів», — наголосив Шмигаль.

Він також підкреслив, що уряд доручив Міністерству енергетики, Мінекономіки, Мінфіну спільно з Віце-прем’єр-міністром — міністром з питань реінтеграції Іриною Верещук терміново напрацювати механізм розподілу гуманітарної допомоги у вигляді скрапленого газу для потреб побутових споживачів. Зокрема в Донецькій області.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top