Новини

Мелоні була незадоволена переговорами лідерів ЄС — Politico

италия

Прем’єрка Італії Джорджія Мелоні була незадоволена переговорами лідерів Євросоюзу, щодо призначення нового керівництва ЄС, пише видання Politico.

Зокрема, прем’єр-міністерка Італії «оскаржила тип підходу», застосований під час дискусії, зазначив посадовець, знайомий з перебігом переговорів.

Вона почала «з твердження, що сьогоднішня неформальна зустріч повинна була стати моментом для обговорення того, що робити у світлі сигналів з європейських виборів, а потім, з цієї відправної точки, почати дискусію про імена на вищі посади, а не навпаки», – додав посадовець.

Серед лідерів ЄС, присутніх на зустрічі, Мелоні була однією з небагатьох, чия політсила здобула беззаперечну перемогу на виборах до Європарламенту в червні.

За словами одного з дипломатів, деякі лідери намагалися «вивести з гри» Мелоні, замість того, щоб повністю її залучити.

Італійські посадовці перед переговорами сподівалися, що Мелоні використає саміт для захисту інтересів Італії. Зокрема, вони очікували, що успіх Мелоні на виборах допоможе їй заручитися підтримкою своїх улюблених тем, таких як міграція.

Водночас, підтримка Мелоні була необхідна Урсулі фон дер Ляєн, аби отримати згоду лідерів на другий термін на посту глави Єврокомісії.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top