Новини

Китай закликав НАТО «припинити звинувачувати» Пекін у війні в Україні

китай

Речник Міністерства закордонних справ Китаю Лінь Цзянь закликав НАТО «припинити перекладати провину» та «зробити щось практичне для політичного врегулювання кризи» після того, як генсек Альянсу Єнс Столтенберг звинуватив Пекін у розпалюванні війни в Україні через підтримку РФ.

Цьому передувала заява Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про заклик Китаю відповісти за підтримку Пекіном російського вторгнення в Україну.

У вівторок Пекін заявив, що НАТО «слід зайнятися самоаналізом, а не довільними наклепами і нападками на Китай».

«Ми радимо (НАТО) припинити перекладати провину і сіяти розбрат, не підливати оливи у вогонь і не розпалювати конфронтацію, а зробити щось практичне для політичного врегулювання кризи», – заявив речник Міністерства закордонних справ Китаю Лінь Цзянь.

Стратегічне партнерство між Китаєм і Росією зміцнилося після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, але Пекін відкидає звинувачення Заходу в тому, що він допомагає Москві.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top