Новини

Китай відреагував на російський удар по Охматдиту

китай

Влада Китаю закликала «до стриманості», реагуючи на російский ракетний удар по дитячій лікарні Охматдит у Києві. Відповідну заяву зробив речник МЗС КНР Лінь Цзянь у вівторок, 9 липня.

Так, на брифінгу у нього запитали, якою є реакція Китаю на удар росіян по Охматдиту, чи засуджує Пекін такі дії і чи висловлює співчуття жертвам в Україні.

«Позиція Китаю по українському питанню послідовна та зрозуміла. Всі зацікавлені сторони повинні відповідально сприяти охолодженню ситуації, щоб створити умови для якнайшвидшого припинення вогню та політичного врегулювання кризи», – відповів Лінь Цзянь.

Він закликав дотримуватися «трьох принципів деескалації»: не допускати розширення бойових дій, уникати їх ескалації та запобігати залученню до конфлікту інших держав.

«Всі сторони повинні проявляти спокій і стриманість та уникати дій, які можуть призвести до ще більшого загострення ситуації», – додав речник.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top