Новини

Кім Чен Ин «повністю підтримує» агресію Росії

кндр

Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин висловив «повну підтримку» російській агресії в Україні під час візиту Путіна в КНДР. Про це написало південнокорейське інформагентство Yonhap і центральне інформаційне агентство КНДР.

«Уряд Корейської Народної Демократичної Республіки оцінює важливу місію і роль сильної Російської Федерації в підтримці стратегічної стабільності та балансу у світі, а також висловлює повну підтримку та солідарність російському уряду, армії та народу у виконанні спеціальної військової операції на Україні для захисту суверенітету, інтересів безпеки, а також територіальної цілісності».

За словами північнокорейського диктатора, ситуація у світі швидко змінюється і стає складнішою, і «в цих умовах Пхеньян має намір зміцнювати стратегічне спілкування з Москвою».

Російські ЗМІ пишуть, що Кім запевнив, що «КНДР буде беззастережно підтримувати всю політику Росії».

Також повідомляється, що Путін та Кім Чен Ин підписали договір про всеосяжне стратегічне партнерство, який передбачає надання взаємної допомоги в разі агресії проти однієї з цих держав.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top