Новини

ГУР відреагували на погрози Путіна бити по інших країнах

гур

В Головному управлінні розвідки Міноборони України вважають, що щирі зізнання російського правителя Володимир Путіна про наміри терористичних дій у світі будуть додатковими доказами на суді щодо його воєнних злочинів. Про це заявив представник ГУР МОУ капітан Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону.

Журналістка попросила представника української розвідки прокоментувати погрози Путіна завдавати удари по країнах, які постачають Україні зброю.

«Нарешті держава-терорист і путінський режим починає в пориві істерики публічно говорити речі, про які в кремлівських кабінетах говорять давно. А насправді вже навіть робили, тому що низка ударів і терористичних актів у різних куточках світу вже здійснювалась за використанням саме російської зброї. Тому мова може йти лише про легалізацію цією практики.

Зрештою, коли Путін говорить, що комусь буде передавати російську зброю, питання – кому? З якими режимами і з якими угрупованнями в світі співпрацює Кремль? Насправді мова йде в більшості випадків про невизнані структури, про терористичні організації або якісь режими, які прийшли до влади внаслідок недемократичних військових процесів…

Тому це, насправді, – щирі зізнання, які стануть додатковими аргументами під час міжнародного трибуналу», — розповів Андрій Юсов.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top