Новини

ФБР під час обшуку в маєтку Трампа вилучило 11 комплектів секретних документів, — The Wall Street Journal

Видання пише, що агенти ФБР забрали близько 20 коробок з речами, папки з фотографіями, рукописну записку та помилування союзника Трампа Роджера Стоуна.

Повідомляється, що також у переліку знайдених речей були документи з позначкою «цілком таємно» і дані про президента Франції Еммануеля Макрона.

«Вони могли отримати це будь-коли, коли забажають, і це в тому числі давно. Все, що їм потрібно було зробити, це запитати», – сказав Трамп у заяві, опублікованій у п’ятницю.

Адвокати пана Трампа стверджують, що колишній президент використовував свої повноваження для розсекречення матеріалів до того, як залишив свій пост. Незважаючи на те, що президент має повноваження розсекречувати документи, існують федеральні правила, які визначають процес для цього.

Екс-президенту США Дональду Трампу загрожує ув’язнення, якщо слідчі ФБР, які проводили обшук у його маєтку у Флориді, доведуть порушення ним законодавства про шпигунство. Про це пише видання Politico, посилаючись на інформацію, що міститься в ордері на обшук.

«Ордер показує, що федеральні правоохоронні органи розслідували справу Трампа про видалення або знищення записів, перешкоджання правосуддю та порушення Закону про шпигунство, який може охоплювати злочини, що виходять за рамки шпигунства, такі як відмова повернути документи національної безпеки на запит. Засудження згідно із законом може призвести до тюремного ув’язнення або штрафу», — повідомляє видання.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top