Новини

Естонія надала Україні військову допомогу на суму майже 400 млн євро

Естонія передала Україні польові шпиталі

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур відвідав Україну та оголосив про новий пакет військової допомоги, який передадуть Силам спеціальних операцій. У новий пакет військової допомоги входять зброя і військове спорядження, повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони Естонії.

«До пакета, переданого Україні, входять автомати, пістолети, безпілотні летальні апарати, тепловізори, генератори та зарядні пристрої, а також одяг», — йдеться в повідомленні Міністерства оборони Естонії на сайті відомства в неділю.

У співпраці з Німеччиною Естонія передала Україні два польових шпиталі та медикаменти на суму близько 15 млн євро. Третій польовий шпиталь Естонія передає Україні у співпраці з Нідерландами та Норвегією, які підтримали проєкт на суму 7,8 млн євро. Певкур вручив міністру оборони Резнікову символічний ключ від нього. Третій шпиталь прибуде в Україну найближчими тижнями.

Загалом Естонія надала Україні військову допомогу на суму майже 400 млн євро або понад 1% ВВП. Раніше, як зазначається в повідомленні Міноборони країни, Естонія передавала, наприклад, ракети протитанкового ракетного комплексу Javelin, гаубиці, протитанкові міни, протитанкові гранатомети, міномети, транспортні засоби, обладнання зв’язку, медичне приладдя, засоби індивідуального захисту (шоломи тощо), а також сухпайки.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top