Новини

Ердоган запропонував створити комісію з розслідування підриву Каховської ГЕС

Створити комісію для детального розслідування вибуху на Каховській дамбі

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у середу провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським.

Ердоган запропонував створити комісію за участю «експертів воюючих сторін, ООН та міжнародного співтовариства, зокрема Туреччини, для детального розслідування вибуху на Каховській дамбі».

Ердоган заявив, що Туреччина готова зробити «все можливе в цьому відношенні» і запропонував дотримуватися формату переговорів, «як у зерновому коридорі».

«Підкресливши, що не вдасться запобігти гуманітарним втратам щодня, доки триватимуть конфлікти, тому ідея повернення до переговорів повинна переважати, Ердоган заявив, що рішуче продовжуватиме свої зусилля для встановлення справедливого миру», – додали в прес — службі президента Туреччини.

Президент України також повідомив про розмову з турецьким колегою.

Зеленський повідомив, що розповів Ердогану про гуманітарні та екологічні наслідки російського теракту на Каховській ГЕС, зокрема про ризики для ЗАЕС, і передав список нагальних потреб України для ліквідації лиха.

«Голос Туреччини важливий, коли йдеться про виведення окупаційних військ з української території. А також про повернення наших незаконно ув’язнених, зокрема кримських татар, і продовження й розширення зернової ініціативи», — заявив Зеленський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top