Новини

Ердоган запропонував Путіну припинити вогонь в односторонньому порядку

Відбулася телефонна розмова президентів Туреччини та Росії

Турецький президент Реджеп Таїп Ердоган у четвер, 5 січня, телефоном поговорив з російським президентом Володимиром Путіним.

Під час телефонної розмови обговорювалися турецько-російські відносини, зокрема енергетичні, а також регіональні питання, зокрема російсько-українську війну та Сирію.

Про це повідомила прес-служба лідера Турції.

Ердоган висловив думку, що переговори щодо російсько-української війни дали позитивні результати. Він згадав зерновий коридор, обмін полоненими та створення безпечної зони навколо Запорізької АЕС. Президент Турції заявив, що заклики до миру та переговорів мають бути підкріплені одностороннім оголошенням про припинення вогню та «баченням справедливого рішення».

Лідер Турції повідомив, що продовжити зміцнювати енергетичні проекти із РФ, зокрема будуть і надалі розвивати інфраструктуру для створення хабу природного газу в Турції. За словами турецького президента, Анкара і Москва прагнуть завершити дорожню карту та «зробити конкретні кроки для реалізації цього проекту якнайшвидше».

Турецький лідер зазначив також, що настав час для конкретних кроків проти терористів PKK/PYD/YPG, у тому числі зачистки від них сирійських районів Талль-Рифат та Мюнбіч.

У продовженні сирійської тематики Ердоган зазначив, що для конкретних результатів щодо Сирії режим Башара Асада має зайняти конструктивну позицію і реалізувати низку кроків у політичному процесі.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top