Новини

До лікарів іти запізно — голова ВЛК

влк

Під час проходження ВЛК військовозобовʼязаним не влаштовують профілактичний огляд, враховуючи всі їхні скарги. Про це розповів голова ВЛК Деснянського діагностичного центру Євген Шевчук «Громадському«.

Людина дійсно має надати комісії всі необхідні меддокументи, оскільки ніхто не повірить на слово. Якщо військовозобовʼязаний поскаржиться на стан здоровʼя чи якісь захворювання, і є обʼєктивні ознаки, що це правда, його можуть направити на дообстеження.

При цьому наголошується, що для проходження ВЛК і підтвердження проблем зі здоровʼям підійдуть не лише оригінали медичних документів, а й їхні копії чи навіть фото в телефоні.

«На сьогодні нотаріально завіряти копії медичних висновків для ВЛК не потрібно. Тільки якщо військово-лікарська комісія проводиться у штатних ВЛК дистанційно. А так ми робимо з фото ксерокси та додаємо. Якщо медичні висновки, консультації та обстеження були, наприклад, пів року тому, можемо відправити людину на дообстеження, щоб перевірити її стан зараз», – розповів Шевчук. 

Водночас зазначається, що іти до лікарів і проходити обстеження, щоб потім надати довідки ВЛК, вже запізно. Логіка фахівців комісії полягає в тому, що якщо є хвороба, її мали б лікувати. Якщо ж військовозобовʼязаний не лікувався, його нічого не турбувало. Отже, комісія звертає увагу не тільки на діагнози, а й на те, чи людина отримувала необхідне лікування та чи впливало – і як – на це захворювання на її організм.

«За моїми спостереженнями, підготовленими, з висновками лікарів, аналізами та історіями хвороб на ВЛК приходять тільки 20% людей. Це максимум», – додав голова ВЛК. 

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top