Новини

Для 17-річних українців за кордоном відтермінують взяття на облік, — Верещук

верещук

В уряді пообіцяли прийняти відповідну постанову вже найближчим часом

Для 17-річних українців за кордоном відтермінують взяття на облік. В уряді пообіцяли прийняти відповідну постанову вже найближчим часом. Про це повідомила віце-прем’єр міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук у Telegram.

«Ми в уряді добре розуміємо, що змушувати студентів немобілізаційного віку їхати в Україну, щоб пройти відповідні процедури, — це лише збільшить навантаження на ВЛК і нічого не допоможе в мобілізації», — зазначила вона.

Тому, за словами Верещук, вже розроблено відповідну постанову, зараз вона проходить погодження та найближчим часом буде прийнята.

«Допризовникам і призовникам, які зараз за кордоном, буде надано відтермінування щодо взяття на облік — або до повернення в Україну, або до кінця воєнного стану», — зазначила віце-прем’єр.

Раніше спікер Міноборони Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону заявляв, що українські 17-річні юнаки, які перебувають за кордоном, мають повернутися до України і з’явитися до ТЦК та СП, щоб стати на військовий облік. При цьому він виключив можливість використання програми Резерв+ або іншого дистанційного способу, щоб пройти цю процедуру.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top