Новини

«Чотирилапі захисники»: у Києві відбулася церемонія нагородження службових собак

Нагородили тих, хто шукає міни на звільнених територіях та тіла загиблих під завалами, зупиняють контрабанду, знаходять наркотики та вибухівку, розшукують зниклих людей.

У Києві відбулася Друга Церемонія нагородження «Чотирилапі захисники». ВГО «Кінологічна спілка України» вручила почесні нагороди 23 кінологам та їх службовим собакам, які працюють у 10 службах і відомствах сектору безпеки і оборони України та цілодобово боронять і рятують людей.

Номінанти — це ті, хто шукає міни на звільнених територіях та тіла загиблих під завалами, зупиняють контрабанду, знаходять наркотики та вибухівку, розшукують зниклих людей.

В номінації «Пощук вибухових речовин» – за видатну здатність виявляти вибухонебезпечні пристрої, зброю та частини до зброї – нагороджено 8 учасників. Першими стали німецька вівчарка Шторм зі своїм наставником — молодшим сержантом Головного управління розвідки Міністерства оборони України Станіславом Третьяком. Вони беруть участь у проведенні спеціальних заходів, де здійснюють огляд автомобілів, приміщень та територій з метою виявлення вибухових пристроїв.

В номінації «Собака спеціального призначення» – за героїчне виконання різноманітних спеціальних завдань, від затримання порушників до пошуку мін в районах бойових дій – нагороджено 5 героїв. Першим на сцену, разом зі своїм провідником Віталієм Юрашем, вийшов Бельгійська вівчарка Торнадо-Буран. Цей пес працює в найскладніших умовах, під пострілами, вибухами та в диму, піднімає бойовий дух всім оточуючим.

В номінації «Пошук наркотичних засобів» за ефективну та невтомну роботу з правоохоронцями у боротьбі з незаконним обігом наркотиків – нагороджено 4 номінантів. Першою для нагороди була запрошений бельгійська вівчарка малінуа Чейз із своїм провідником, заступником начальника кінологічного центру Головного управління Національної поліції Києва Віталієм Литвином. З березня цього року кінологічною парою було здійснено 38 виїздів. Найбільше досягнення команди є виявлення пакунку з кокаїном вагою 1 кг.

В номінації «За врятоване життя» – нагороджено 5 чотирилапих героя. Першим серед рівних став службовий собака породи німецька вівчарка Гром, разом зі старшим кінологом Північного оперативно-територіального обʼєднання Національної гвардії України, молодшим сержантом Артемом Одинцем. Вони шукають і знаходять тротил, гранати, набої, інші небезпечні предмети. Завдяки їх наполегливій роботі врятовано не один десяток людей.

На церемонії нагородження були присутні легендарна бельгійська вівчарка малінуа Спаркі та кінолог Лариса Борисенко – керівниця Павлоградського пошуково-рятувального загону «АНТАРЕС». Спаркі вже 10,5 років, але вона ще в строю! На її особистому рахунку понад 140 знайдених загиблих людей, яких було закатовано і закопано російськими військами.

«Ми дякуємо всім чотирилапим героям, що боронять країну та рятують людей! Ми знаємо їх імена: Спаркі, Шторм, Іджи, Ірбіс, Кіра, Бой, Харті, Троя, Бреда, Торнадо-Буран, Багіра, Норд, Йорна, Хантер, Чейз,  Гуді, Боцман,  Кола, Гром, Рей, Герда, Лангур, Ніндзя», — зазначили організатори заходу.

Нагадаємо, що ВГО «КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ» – це наймасовіша громадська кінологічна організація, яка створена у 1990 році з метою популяризації чистопородного розведення собак, а також приведення національної кінології до визнання міжнародною кінологічною спільнотою.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top