Новини

Чому не всі можуть отримати QR-код у «Резерв+» — МО

резерв

У Міністерстві оборони України пояснили, чому не всім вдається отримати електронний військовий квиток з QR-кодом.

Так, в ефірі телемарафону заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку Катерина Черногоренко повідомила, що після того, як функціонал був запущений уночі, ним вже скористалися 62 тис. користувачів, але у деяких українців сьогодні можуть виникати проблеми з оновленням та завантаженням додатка.

«Ми нарешті отримали електронний військово-обліковий документ. Він має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Цей документ містить QR-код, завдяки якому уповноважені органи — поліція, ТЦК та СП можуть перевірити чинність документа дуже простим шляхом — через камеру на смартфоні», — зазначила вона.

Черногоренко додала, що всі дані, які стосуються військового обліку можна завантажити, натиснувши кнопку «згенерувати документ». При цьому вона зауважила, що функціонал запускають «ітераційно, тобто декількома хвилями», тому можуть виникати проблеми з роботою з застосунком, але в результаті абсолютно всі отримають доступ до можливості генерації електронного військового квитка.

«Ми бачимо вже по статистиці, що успішно завантажили вже електронний військово-обліковий документ 62 тис. користувачів. Це дуже великий попит. Оскільки це було лише за декілька годин. І далі застосунок протягом декількох днів буде абсолютно всім доступний в маркетах», – запевнила Черногоренко.

За її словами, доступ до застосунку матимуть 176 країн та Україна. «Це ефект поступової доступності застосунку в маркетах. Абсолютно всі користувачі отримають цей доступ. Просто це буде здійснюватися декількома хвилями. Слідкуйте за цими оновленнями. Буквально протягом сьогоднішнього дня, декілька днів поспіль абсолютно всі 176 країн і Україна будуть мати доступ до застосунку», — сказала заступниця міністра.

Вона нагадала, що електронний військовий квиток вже легалізований постановою Кабінету міністрів. «Нарешті сталася ця історична подія — електронний документ повністю прирівняний до паперового. Тобто цю «домашню роботу» уряд, Міністерство оборони виконали. Ми зможемо технічно надати доступ усім користувачам», — зазначила Черногоренко.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top