Новини

Чи може ТЦК на прийняти електронний військовий квиток — коментар МО

тцк

Електронний військово-обліковий документ має аналогічну юридичну силу, як й паперовий. Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону.

«Кабміном була прийнята постанова №559. Вона чітко вказує, що електронний військово-обліковий документ має таку ж юридичну силу як і паперовий. Міністерство оборони надіслало роз’яснення усім уповноваженим органам, які зобов’язані перевіряти ці електронні документи», — заявила Черногоренко.

Перевіряти документи мають право працівники:

  • територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
  • Державної прикордонної служби України;
  • Національної поліції.

Вона додала, що у разі відмови від розгляду електронного військово-облікового документа, необхідно повідомляти про ці випадки на електронну пошту підтримки застосунку «Резерв+». В листі потрібно описати ситуацію яка виникла.

У травні були прийняті зміни до законодавчих актів, які регулюють процес мобілізації. Зокрема було запущено застосунок «Резерв+», у якому кожен військовозобов’язаний має можливість оновити свої дані. Водночас це можна зробити в ТЦК, або ж у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top