Новини

Чи дійсний військовий квиток старого зразка — коментар юриста

тцк

Кабінет міністрів України затвердив нову форму військового квитка. Крім того, у застосунку «Резерв+» з’явився електронний військово-обліковий документ та QR-код для перевірки даних.

Як пояснила юристка Марина Бекало, наразі військовий квиток старого зразка вважається зараз діючим.

Згідно до п. 55 Постанови КМУ № 560, військово-обліковий документ, що визначає належність його власника до військового обов’язку, виданий до дня набрання чинності Законом України від 11 квітня 2024 р. № 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», є чинним та не потребує обов’язкової заміни у разі (з підстав) затвердження органом державної влади нової форми військово-облікового документа.

У Міністерстві оборони України розповіли, як згенерувати військово-обліковий документ у «Резерв+». Там зазначили, що цифрова копія військово-облікового документа з 18 червня має однакову юридичну силу з паперовою версією і згенерувати її можна у застосунку «Резерв+».

З 18 червня військово-обліковий документ у «Резерв+» отримав таку саму юридичну силу, як і паперовий військовий квиток чи тимчасове посвідчення. Тому його копію можна використовувати у всіх ситуаціях, де це необхідно — наприклад, при прийомі на роботу або отриманні послуг у ЦНАПі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top