Новини

Блінкен натякнув про зміну позиції у забороні ударів зброєю США по РФ

Він зауважив, що українці повинні приймати власні рішення

Держсекретар США Ентоні Блінкен припустив, що адміністрація Байдена може бути відкритою щодо дозволу Україні бити американською зброєю по території РФ. Про це повідомляє The New York Times.

Блінкен заявив, що США не заохочували і не дозволяли такі атаки. Водночас він зауважив, що українці повинні приймати власні рішення про те, як найкраще захистити себе (позиція, яку він висловлював і раніше — ред.) і що уряд США «адаптується й коригує свою позицію в міру потреби» того, як розвивається війна.

Також Блінкен відповів на запитання журналіста, чи означають його слова «адаптуватися і пристосовуватися», що Сполучені Штати можуть підтримати удари України американською зброєю по території РФ.

«Адаптуватися і пристосовуватися означає саме це», — відповів він.

Від початку вторгнення армії РФ на територію Харківської області на початку травня і серії кривавих ударів росіянами по місту, Київ розпочав переговори з країнами ЄС та США про отримання дозволу на удари по території РФ для знищення авіації та ракетних установок окупантів.

Так, ідею надати дозвіл на використання західної зброї для атак по території РФ підтримали ЄС та НАТО.

Однак у США та Німеччині висловили обережність щодо цього питання.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top