Новини

Байден: «Я той хлопець, який об’єднав 50 країн, щоб допомогти Україні»

байден США

Президент США виправдався за провальні дебати з Трампом

Президент США Джо Байден заявив, що це він зупинив президента РФ Володимира Путіна, коли об’єднав 50 держав світу, щоб допомогти Україні протистояти російським окупантам. Про це Байден заявив в інтерв’ю ABC News.

«Я той хлопець, який згуртував НАТО. Ніхто не думав, що я можу його розширити. Я той хлопець, який зупинив Путіна. Ніхто не думав, що це може статися. Я той хлопець, який разом з AUKUS розробив південно-тихоокеанську ініціативу. Я той хлопець, який об’єднав 50 країн — не лише у Європі, а й за її межами, аби допомогти Україні», — сказав Байден.

Байден також виправдався за провальні дебати з опонентом на майбутніх виборах президента США — експрезидентом республіканцем Дональдом Трампом. Він запевнив, що спроможний перемогти Трампа на виборах та керувати США другий президентський термін.

«Я просто був виснажений, я не прислухався до своїх інстинктів», — пояснив Байден.

За словами Байдена, до заходу він навіть просив перевірити, чи немає в нього коронавірусу COVID, тест виявився негативним.

«Я просто сильно застудився», — наголосив він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top