Новини

Байден та Сі Цзіньпін засудили ядерний шантаж РФ

Dzho Bayden і Sі Tszіnpіn

Глави США та Китаю зійшлися на думці, що ядерний шантаж Росії у війні проти України є неприйнятним

Використання Росією ядерної зброї проти України є неприйнятним. У цьому питанні президент США Джо Байден та лідер Китаю Сі Цзіньпін зійшлися в думках під час зустрічі на Балі, повідомляє прес-реліз Білого дому. 

Під час зустрічі з главою Китаю американський лідер порушив питання «жорсткої війни Росії проти України та безвідповідальних загроз Росії щодо використання ядерної зброї». 

«Лідери двох країн обмінялися думками щодо ключових регіональних і глобальних викликів. Президент Байден і президент Сі підтвердили свою згоду з тим, що ядерна війна ніколи не повинна вестися і ніколи не може бути виграна, і підкреслили своє неприйняття використання або загрози застосування ядерної зброї в Україні», — зазначили в Білому домі.

Також Президент Байден підкреслив, що Сполучені Штати та Китай повинні співпрацювати для вирішення транснаціональних викликів, таких як зміна клімату, глобальна макроекономічна стабільність, безпека охорони здоров’я та глобальна продовольча безпека. Лідери домовилися надати повноваження ключовим високопосадовцям підтримувати комунікацію та поглиблювати конструктивні зусилля з цих та інших питань.

Вони привітали поточні зусилля щодо вирішення конкретних питань у двосторонніх відносинах між США та Китаєм і закликали до подальшого прогресу в цих існуючих механізмах, у тому числі через спільні робочі групи. Вони також відзначили важливість зв’язків між народами США і КНР.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top