Економіка

Український конструктор сайтів Weblium запустив AI Writing — інтеграцію з ChatGPT для створення текстів на сайті

ChatGPT

18 лютого Мінцифри офіційно підтвердило запуск ChatGPT в Україні, а за кілька днів у Weblium анонсували запуск AI Writing — додаткового функціоналу на базі штучного інтелекту, який дозволяє звертатися до ChatGPT безпосередньо під час створення сайту.

ChatGPT — це чат-бот, розроблений компанією OpenAI, який здатен знаходити відповіді на запитання, підтримувати діалог, писати код чи сценарії, вести дискусії та підлаштовуватися під стиль та вимоги «співрозмовника». До 18 лютого був недоступний в Україні.

Головна задача AI Writing — сформувати цікавий та зрозумілий для користувача текст, який власник сайту зможе використати для власних потреб (від наповнення невеличкого блоку на сайті до створення статті у власному блозі). Він дозволяє значно зекономити час та підібрати правильний вектор для написання якісного тексту зі збереженням стилістики та особливостей бренду.

Як ChatGPT допомагає бізнесу?

В першу чергу мова йде про неабияку допомогу з контентом. За даними Freelancehunt, година роботи копірайтера коштує приблизно 200 грн. Звісно ж, це невеликі кошти для бізнесу, проте, окрім грошей, фахівцеві потрібен час на занурення у ваш проєкт та підготовку якісних текстів. Крім того, копірайтеру знадобиться детальне технічне завдання, за яким він зможе працювати.

ChatGPT, по-перше, дешевший за аналогічну роботу фахівця, а по-друге — значно менш вибагливий як до часу, так і до завдання. Його алгоритми постійно розвиваються, тому за кілька хвилин він здатен написати досить непоганий текст за конкретним запитом (наприклад, «Напиши опис кросівок Nike Air Jordan чорного кольору на 200 символів»).

Звісно ж, ChatGPT не напише вам одразу ж бездоганні тексти — варто пам’ятати, що це штучний інтелект, який ще розвивається, тому будьте готові самостійно «підігнати» результат його роботи до цілей та потреб вашого бізнесу. Проте він точно зможе надихнути вас та допомогти обрати правильний напрямок думки для написання майже будь-якого тексту.

Як працює AI Writing?

AI Writing розроблено на базі ChatGPT та інтегровано у Weblium. Це означає, що користувач конструктору прямо з його інтерфейсу звертається безпосередньо до ChatGPT.

Щоб викликати віртуального помічника під час створення сайту на Weblium, потрібно додати на сторінку текстовий блок та у меню його редагування обрати функцію «AI Writing». 

Weblium

Далі все працює майже так само, як і у ChatGPT — у діалоговому вікні користувачеві потрібно обрати кількість символів (1) для майбутнього тексту, написати свій запит (2) та натиснути на кнопку «Generate» (3).

ChatGPT

Результат можна скопіювати та вставити у будь-який текстовий блок на сайті. Також, якщо текст необхідно скоротити або зменшити, користувач може внести необхідні зміни прямо у діалоговому вікні, після чого натиснути кнопку «Regenerate» — штучний інтелект перепише текст під новий запит.

За замовчуванням користувачам доступно 15 запитів до AI Writing на місяць, проте якщо в акаунті є принаймні одна платна підписка на Weblium, ця кількість автоматично зростає до 30.

Отримати доступ до AI Writing може будь-який користувач Weblium. Нагадуємо, що представники волонтерських та некомерційних організацій, які допомагають армії чи українцям, можуть використовувати Weblium абсолютно безкоштовно.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top